top of page

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za przesłanie!

FAQ
  • Czy muszę wykonywać kolejne kroki w określonym terminie?
    Nie! Możesz wykonać moduły w czasie dla Ciebie dogodnym. Nie ma problemu jeśli z powodu innych obowiązków pominiesz krok któregoś dnia, ale nadrobisz go w innym terminie. Co prawda dostęp do kolejnych modułów otrzymujesz stopniowo wraz z kolejnymi terminami, ale ma to pomóc przede wszystkim w osiągnięciu dyscypliny, regularności oraz zaangażowaniu się w pełni w materiały. Chcemy uniknąć sytuacji gdzie kursanci szybko przebiegną przez cały materiał, wcale go nie wykonując, a jedynie odhaczając swój udział. Nawyk do zmiany potrzebuje regularności, więc staram się iść zgodnie z planem. Jednak jak wspomniałem, zawsze możesz wrócić do niezrealizowanych punktów jeśli je pominiesz. Najważniejsze abyś zmieścił się z całością w ustalonym łącznym czasie dla całego kursu. Po zakończeniu czasu dla całego kursu nadal będziesz mógł przeglądać nieukończone treści, ale nie otrzymasz już dostępu do ankiet, quizów oraz możliwości zaznaczenia modułu jako ukończony. Nie otrzymasz również odznaki, jeśli ta przydzielana jest dla osób, które zakończyły kurs. Jednak nawet po zakończeniu kursu, nadal zachowujesz dostęp do wszystkich materiałów i możesz je przeglądać. Kursy również stale są modyfikowane i dodawana jest nowa zawartość. W ramach podpiętych grup dyskusyjnych zawsze informuję o wprowadzonych zmianach. Dlatego chociaż kursy posiadają ramy czasowe, to tak naprawdę dostajesz stale aktualizowane materiały tak długo jak pozostajesz kursantem! Pamiętaj, że wyznaczony czas dla całego kursu ma pomóc w osiągnięciu regularnej pracy nad sobą i wypracowaniu dyscypliny. Staraj się nie pomijać zbyt często modułów. Jeśli jednak nie udało Ci się zakończyć kursu w wyznaczonym czasie, a zależy Ci na otrzymaniu pozostałych ankiet, które często są uzupełnieniem materiałów, oraz nagrody na zakończenie kursu nic nie stoi na przeszkodzie abyś opuścił kurs i dołączył do niego raz jeszcze, próbując swoich sił ponownie. Jeśli masz zakupioną subskrypcję nie będziesz musiał płacić ponownie za kolejną próbę.
  • Kto widzi moje odpowiedzi w ankietach dołączonych do kursów?
    Są to informacje przede wszystkim dla Ciebie. Badania dowodzą, że zapisanie i przemyślenie danych kwestii pomaga w utrwaleniu materiału i wdrożeniu go w życie. Dlatego ankiety służą przede wszystkim temu, aby wyciągnąć maksimum z kursów. Wgląd w Twoje odpowiedzi posiadają tylko instruktorzy danego kursu. Nie są one udostępniane nigdzie dalej (chyba, że skorzystasz z opcji publikowania odpowiedzi na grupie dyskusyjnej). Przy dużej liczbie użytkowników odpowiedzi nie zawsze są regularnie sprawdzane przez instruktorów. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego wsparcia merytorycznego najlepszą opcją jest kontakt mailowy bądź poprzez czat z instruktorem. Czasami jednak instruktor przeglądając odpowiedzi w ankietach również udziela informacji zwrotnej kursantom. Do niektórych poruszanych problemów umieszczamy dodatkowe materiały - rozszerzamy kurs dzięki Waszym odpowiedziom. Takie materiały zawsze są tworzone bez wskazywania konkretnych osób i ich wypowiedzi. Nadal pozostajesz anonimowy. Jeżeli natomiast chciałbyś porozmawiać na temat omówionego materiału podczas kursu z szerszą grupą, podziel się swoimi przemyśleniami w ramach podpiętej do kursu grupy dyskusyjnej.
  • Czy mogę rozpocząć kilka kursów jednocześnie?
    Tak, jest to możliwe. Pamiętaj jednak, że każdy kurs ma określone ramy czasowe. Chociaż nie musisz wykonywać konkretnych modułów w konkretnym czasie, to powinieneś zachować dyscyplinę na tyle aby z realizacją całego kursu zmieścić się w narzuconym terminie do czasu jego zakończenia. Rozpoczęcie wielu kursów jednocześnie może być dla Ciebie obciążające i może utrudnić Ci zdyscyplinowanie i regularną pracę, oraz w pełni zaangażowanie się w materiał. Zalecamy rozpoczynanie kolejnego kursu dopiero po zakończeniu wcześniej rozpoczętego.
bottom of page